Mutfak Tadilatı, Mutfak Yenileme

Mutfak Tadilatı nedir? Mutfak Tadilatı nasıl yapılır? Mutfak tadilat örnekleri nelerdir? Mutfak tadilatı ne kadara mal olur? Hazır  mutfak yapılabilir mi? Mutfağını yenilemek isteyenlerin aklına gelen ilk sorular kuşkusuz bunlardır gelin birlikte inceleyelim.

Eskiyen deforme olan mutfaklarda yada uygun bir şekilde projelendirilmemiş mutfaklarda yenilik kaçılımazdır. İyi bir mutfak tadilatı iyi bir mutfak projelendirilmesi ile mümkündür. Alan dar yada geniş olabilir önemli olan bu alanı maksimum kullanışlı hale getirmektir. Özdekor size mutfak tadilatınızda en iyi fikirleri mutfak projelerini sunar. Uzman alt yapı ve montaj ekiblerimizle mutfak yenilemenizde sizlere yardımcı oluyoruz.  Mutfak tadilatı önce eski mutfak dolaplarınızın sökümü kaldırılması gereken duvarların ve çıkıntıların kaldırılmasının ardından en önemli olan su tesisatının keşif sonrası en iyi projeye göre yenilenmesidir. Eğer tesisatınız yeni ise uygun yerlere kaydırılabilir. doğal ve elektrik tesisatıda yine en uygun projeye göre çekilerek alt yapı tamamlanmış olur. kırılan ve tesisat geçen yerlerin sıvasından sonra ıslak zemin döşenir ve mutfak dolaplarınız akrilik mutfak dolabı, membran mutfak dolabı, hıghgolls mutfak dolapları seçenekleri size sunulur. Gövdeler mdf olması önerilir. Mutfak dolap mekanizmaları da mutfak da işinizi çok ama çok kolaylaştıracaktır. İstanbul da mutfak tadilatında profesyonel ekiplerimizle Çekmeköy mutfak tadilatı, Erenköy mutfak tadilatı, Ataşehir mutfak tadilatı, gibi istanbul içerisinde Anadolu yakası mutfak yenileme, Avrupa yakası mutfak tadilatı, olarak mutfak yenileme hizmetini sunuyoruz. Mutfak dolaplarında Blum mekanizma, hafele mekanizma, grass mekanizma yada samet mekanizmaları kullanılabilir. Sitemizde sizlere mutfak modelleri, country mutfak dolapları, akrilik mutfak dolap örnekleri ile sizlere karar verme aşamasında yardımcı oluyoruz.

Mutfak tadilatı alt sınır olarak yedi sekiz bin TL olarak çıkabilir bu mutfağın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre değişir. mutfak yenilemede tıpkı banyo yenilemede banyo tadilatında olduğu gibi üst sınırı yoktur. Birlikte projelendirip ihtiyacınız olan mutfak dolaplarını ve tezgahı bütcenize göre ayarlıyıp size kaliteyi sunuyoruz. Mutfaklarınızda Hazır mutfak uygulamasıda yapılabilir lakin her dolap her alana uymaya bilir bunun için önemli olan hazır mufak fiyatlarında imal edilmiş bir mutfak daha tercih edilen bir mutfak dekorasyonudur.

Mutfak tezgahı olarak belenco tezgah, cimstone tezgah, counte tezgah, laminat tezgah, granit tezgah masif tezgah kullanılabilir.

Özdekor olarak sizlere mutfak tadilatınızda bütçenize ve alanınıza  uygun mutfak projesi ile mutfaklarınızı uzman ekiplerimiz ve tecrübemiz ile yeniliyoruzGösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)