Duşakabin, Duş kabini

Duşakabin nedir ? Duşakabin Uygulaması nasıl olur ? Duş kabini kaç günde yapılır ? Duşakabin ne kadara mal olur? Oturmalı duşa kabin nasıl yapılır? 

Duş kabini bilinen adıyla duşa kabin banyolarda duş alırken bütün banyonun ıslanmamasını sağlanyan görüntüsü ile banyonuza renk katan krom yada renkli profilli duşakabinler sağlar. Aynı zamanda duşakabin camları tamper olup füme şeffaf yada kumlu duşakin olabilir. 

Duşakabin uygulaması banyonuzun genellikle köşe ve çıkıntılı alanlarını değerlendirerek en uygun yere duşakabin uygulaması yapılır.Sürgülü  Duşakabin, Asma sistem duşakabin, menteşeli duşakabin şeklinde duş kabini uygulamaları yapılır.

Duşakabinin uygulamasında en önemli faktörlerden biride zemindir. Bu zemin tekneli duşakabin olarak yapılabilir. Bu zemin yere yapılacak 5cm lik bir set ile set üzeri duşakabin olarak yapılabilir. Bu zemin sıfır zemin üzerine duşakabin olarak yapılabilir. Bu zemin üzerine  kuvet üzeri duşakabin olarakda yapılabilir. Tekne ve küvet olmayan bütün zemin sistemlerinde alt katınıza su inmemesi için bir su izolasyonu yapılması gerekecektir.

Bir duş kabini imalatı en az dört gün en fazla  yedigün sürer. Bu sürede mevcutta olan duşakininizi sökmeden sizi mağdur etmeyiz imlatın bitmesine  bir ila iki gün kala eski duşakabininiz söküp zemini ayarlayıp yeni duş kabinini sizi mağdur etmeden yapıyoruz. Duşakabin fiyatları alt seviylerde ölçüye göre değişim göstermekte olarak yediyüzelli TL gibi bir rakama mal olur. Bunun üst seviyesi tamamen açıktır. Duşta uzun süre ayakta duramayanlar için duşakabinlere oturma sistemide yapılabilir yada oturmalı duş tekneside uygulanabilir. 

Özdekor olarak banyolarınızda size uygun olan yukarıda anlattığımız duşakabin sistemlerinin hepsini uzman ekiplerimizle uyguluyoruz. Duşakabini yani duş kabini modellerinde sizlere uygun olanı özdekor tecrübesi ile hizmetinize sunuyoruz. Özdekor olarak istanbulda avrupa yakası duşakabin, asya yakası duşakabin, Kadiköy duşakabin, Erenköy duşakabin, Çekmeköy duşakabin, Ataşehir duşakabin, Sahrayicedit duşakabin, kısacası istanbul içi duşakabin olarak sizlere hizmet veriyoruz.
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)