Alçıpan, Asma Tavan

Alçıpan nedir? Alçıpan ne işe yarar?

Alçıpan bölme duvar, metal tavan ve tavan sistemleri uygulamalarında son sitemler

Alçıpan oda bölmek tavan alçaltmak için kullanılan duvar ve tavan sistemleridir. galveniz ve kutu profil kullanılarak monte edilmesi sağlanır.

Asma tavanlarda led ışıklar ve anahtar teslim bir şekilde istediğiniz modelde uygulama yapabilecek uzman ekiplerler hizmetinizdeyiz.

Asma tavan yapımından sonra alçı çekilip istediğiniz renkte boya uygulaması yapıp sizlere mimari çözümler sunuyoruz.

Alçıpan evtadilatında çok pratik bir misyon üstlenir ve ev ve ofis tadilatında alçıpan  iyi  ve yerinde kullanılması çok önemlidir. Ev tadilatında ofis tadilatında alçıpan ile asma tavan sistemleri yapılabilir. Ev ve ofis tadilatında alçıpan ile gizli ışık sistemleri yapılabilir. Alçıpan ile ev yenilemede ve ofis yenilemede bölme duvar yapılarak istediğiniz projeler ortaya çıkarılabilir. Ofis ve ev tadilatında bölme duvar olarak yutongda seçenekler arasındadır. Yine yutong ile de ev tadilatında, banyo tadilatında, mutfak tadilatında, duvar yapımında sizlere pratik ve kolay çözümler sunar. Alçıpan ve yutong ev tadilatında size pratik duvar yapmayı sağlarken alçıpan daha pratiktir. yutong ise daha sağlamdır. Örneğin alçıpan ile yaptığınız bölme duvara her hangi bir eşya monte etmeniz çok zordur. Yutong da ise bu durum tam tersidir. 

Alçıpan standart beyaz alçıpan yeşil alçıpan ve kırmızı alçıpan olarak üçe ayrılır. Standart alçıpan ile bölme duvar asma tavan gibi işlevler yapılırken yeşil alçıpan suya neme dayanaklıdır. kırmızı alçıpan ise ateşe yanmaya dayanıklıdır. Yeşil alçıpanı banyo tadilatı ve banyo yenilemede tavana kullanabilirsiniz.

Banyo mutfak tadilatında ev yenileme projelerinde ofis değikliğinde alçıpan size çok yardımcı olacak bir tadilat ürünüdür. özyapı size alçıpan ile gizli ışık bölme duvar asma tavan sistemlerini uzman ekipleri ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile sunar. Erenköy ev yenileme, kadiköy ev yenileme, üsküdar ev yenileme, çekmeköy ev yenileme, ataşehir ev yenileme, anadolu yakası ev yenileme, avrupa yakası ev yenileme istanbul ev yenileme olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Görsel detaylar ve örnekler için alçıpan çalışmalarımıza bakınız. 

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)