Mutfak Tadilatı

MUTFAK TADİLATI, MUTFAK YENİLEME

Mükemmel bir mutfak tadilatını sizin için projelendiriyoruz. Bu yazıyı okumadan mutfağınızı tadilat yaptırmayın. 

Mutfak tadilatı yaptırmak isteyenlerin aklına ilk gelecek sorular.

Mutfak tadilatı nedir? mutfak yenileme nasıl yapılır? Mutfak tadilatinda nelere dikkat edilmelidir? Mutfak yenilemek nekadar sürer? Mutfak yenilemek nekadara mal olur? Mutfak ve banyo tadilatı birlikte yapmak avantaj mıdır? Mutfak tadilati nasıl hesaplanir?  Mutfak tadilat örnekleri nelerdir? Ortalama mutfak maliyeti nekadardır? Mutfak dolapları malzemesi nasıl olmalıdır? Akrilik membran mutfak dolabı kaliteli midir? Mutfak dolap malzemesi mdf mi yoksa sunta mi olmalıdır? Mutfakda hangi tezgahı kullanmalıyım? Bu gibi sorular mutfak yenilemek isteyenlerin aklına gelen ilk sorulardır. Şimdi bu soruları ele alıp mükemmel bir mutfak projesinin detaylarını yazalım.

Mutfak tadilatı, Mutfak yenileme, nedir Nasıl yapılır?

Mutfak tadilatı eskimiş ve deforme olmuş yada kullanışlı olmayan mutfak dolaplarının Tesisatinin ve tezgahının değişimidir. Lakin lokal olarak sadece mutfak dolaplarını yada mutfak dolap kapaklarını değiştirme işlemi yapabilirsiniz. Eğer mutfağınızı komple tadilat ettirmek istiyorsanız ve imkanlarınız yeterli ise mutfak ve banyo tadilatı olarak banyonuzuda yenilemenizi tavsiye ederiz. Bu tavsiyedeki püf noktası su tesisatının hali hazırda değişirken banyonun tesisatınında yenilenmesi ve evinizde birkere tadilat pisliği çıkmasıdır. Dönelim mutfak yenileme detaylarina. İyi bir mutfak tadilatı için yapılması gereken ilk iş iyi bir mutfak projesi çıkarmaktır. Dar yada geniş alanlarda olsa burda ki en önemli unsur kullanım alanını iyi ayarlamaktır. En uygun proje çizildikten sonra mutfak dolaplarinin kalitesi ne olması konusu ele alinmalidir. Yapilacak mutfak dolaplarinin gövdeleri mdf olmalıdır. Mdf suntaya göre çok daha kaliteli üründür. Kapaklar Lake kapak, Membran Kapak, Akrilik Kapak, Highgloos mdflam olabilir. Su, Elektrik ve doğalgaz tesisatı projeye göre cekildikten sonra Mutfağınız yenilenmeye başlar. Mutfak Tadilatinda bir sonraki aşama yer zemininin döşenmesidir. Seramik mutfak dolabi ve tezgah arasi ve duvar boyasinin uyumunu yakalamak çok önemlidir. Mutfak dolaplari yenileme işlemleri verdiğiniz kararlardan sonra tamamlanır ve mutfak dolaplarinin montajları yapılır. Mutfak tezgahi yine tercihe göre cimstone tezgah, Belenco Tezgah, granit tezgah, cuante tezgah yada laminat tezgah olarak yapilabilir. Mutfak tadilatinda sonraki aşama secilen ürünlerin montajların yapılmasıdır. Sonrasında duvar ve tavan boyanarak mutfak tadilatiniz tamamlanmış olur. Mutfak tadilatı yaklaşık 15 gün sürer bu süreç dolap imalatı yapılacağı için 15 gündür. Bu surecte eski dolaplarinizi kullanmaya devam ederseniz. süreyi 7 güne düşürmek mümkündür. Özdekor sizi mağdur etmeden Mutfağınızi yeniler ve evinize değer katar.

Mutfak tadilat ustası, Mutfak tadilatı firması, Mutfak tadilat firmaları, Mutfak dolabı değiştirme, Mutfak dolabı ustası, Mutfak tezgahı, Cimstone tezgah ustası, Belenco tezgah ustası, Ahşap tezgah ustası, Mutfak dolabı kapak değişimi,  Mutfak dekorasyonu, Mutfak ustası gibi iş ve işçiliklerde firmamız tecrübeli ekibi ile hizmetinizdedir.

Peki Özdekor olarak nerelerde mutfak dekorasyonu yapıyoruz. Özdekor Kadıköy mutfak tadilatı, Ataşehir mutfak tadilatı, Çekmeköy mutfk tadilatı, Göztepe Mutfak Yenileme, Sahrayıcedit Mutfak tadilatı, Erenköy Mutfak Tadilatı, Acıbadem Mutfak Tadilatı, Acıbadem Mutfak Yenileme, Anadolu yakası Mutfak tadilatı, Avrupa yakası Mutfak yenileme Kısacası İstanbul içi mutfak tadilatı olarak profesyonel ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. 


Tadilat Home kaliteli hizmet anlayışı ile yola çıkmış, Atasehir'de kurulmuş ve İstanbul içinde hizmet vermektedir. Tadilat, Dekorasyon, Boya, Seramik, Alçıpan İzolasyon, Mutfak, Banyo Tadilatı, Kapı, Ray dolap sistemleri, Dolap çözümleri alanlarında uzman ekiblerimiz ile hizmetinizdeyiz. Tadilat Home ana ilkelerimizin başında iş takibi başlangıç ve bitiş tarihine riayet ederek mağduriyetleri ortadan kaldırmaktır.
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)